Dramki, gramki, malowanki

 

To zajęcia ogólnorozwojowe, z elementami arteterapii, czyli terapii przez sztukę, są wspaniałą propozycją dla dzieci i ich rodziców. Kształtują prawidłowy rozwój dziecka za pomocą kreacji plastycznej, dramy, bajki, tańca i ruchu, muzyki.

Wspomaganie dzieci we wczesnym etapie ich rozwoju jest bardzo ważnym elementem edukacyjnym. Rozwija ich kreatywność i twórcze działanie. Daje pewność siebie. Poprzez kreację artystyczną dzieci realizują wiele ukrytych pragnień, trudnych emocji, wzmacniają swoje poczucie wartości.

 

Prace grupowe dają możliwość wglądu w relacje i korektę nieprawidłowych zachowań. Są koniecznym profilaktycznym działaniem edukacyjnym. Na zajęciach dzieci świetnie bawią się, a przy okazji:

– eksplorują przestrzeń, próbują, sprawdzają, eksperymentują,

– adoptują się do funkcjonowania w grupie, – ćwiczą umiejętności społeczne,

– stymulują zmysły: dotyku, węchu, smaku, słuchu, wzroku,

– rozwijają kreatywność, twórczość i wyobraźnię,

– usprawniają małą i dużą motorykę,

– poznają emocje i uczą się je wyrażać.

Rodzice zaś, uczą się wspierać swoje dzieci w prawidłowym rozwoju, pielęgnować wspólnie spędzone chwile jako najcenniejsze.

 

Nasza prowadząca:

Ewa Ambroziak – pedagog, arteterapeutka, mama Matyldy i Hanki. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Specjalizuje się we wspieraniu pożądanych prorozwojowych cech dziecka poprzez warsztat arteterapeutyczny.

Terminy zajęć:

– czwartki, godz. 9.00-10.30 grupa dzieci w wieku 15 mies. - 24 mies.

– czwartki, godz. 10.45-12.15 grupa dzieci w wieku 24 mies. + – grupa adaptacyjna do przedszkola

 

Opłata za cały miesiąc w obu grupach wynosi 160 zł (4 zajęcia x 90 minut). We wrześniu 2019 r. zaczynamy zajęcia od 19tego, w związku tym opłata za wrzesień wynosi 80 zł (2 zajęcia).

 

Adres

Klub Mam na Bemowie

ul. Konarskiego 83

Osiedle Przyjaźń, Warszawa

Opłaty należy dokonać zgodnie z informacją o płatności, którą otrzymasz na maila po zapisaniu się na zajęcia przez formularz. 

 

Jeśli masz pytania, napisz na adres: warsztaty@klubmam.com

©2019 by klubmam.com. Stowarzyszenie „Rodzice Razem” wszystkie prawa zastrzeżone. Proudly created with Wix.com