Bajkowe wtorki

 

Dzieci kochają bajki! Szczególnie gdy mogą aktywnie uczestniczyć w akcji, utożsamiać się z bohaterami i współdecydować o przebiegu historii.

 

Z pomocą bajek dzieci poznają świat, uczą się reguł, jakie rządzą rzeczywistością i wzorów zachowań. Przede wszystkim jednak bajki rozbudzają dziecko wewnętrznie i dostarczają mu wiele radości, pobudzają wyobraźnię i pokazują jak radzić sobie z problemami.

 

Bajki umożliwiają utożsamienie się z bohaterem, przeżywanie coraz to nowych przygód i emocji. Za pomocą bajek można pomóc dzieciom oswajać lęki i wspomagać ich rozwój, rozwijać ich kompetencje językowe.

 

Podczas zajęć będziemy wspólnie opowiadać bajki, bawić się, ruszać, wydawać dźwięki, śpiewać, stymulować zmysły, budować prostą scenografię i animować bohaterów. 

Wybierzemy się zarówno do krainy wyobraźni jak i w miejsca dobrze dzieciom znane takie jak sklep, zoo, salon fryzjerski, plaża, poradnia lekarska, dziecinny pokój.

 

Przy okazji będziemy wspierać dziecięcy rozwój w zakresie małej i dużej motoryki, umiejętności emocjonalnych, społecznych oraz językowych, rozwijać kreatywność i wyobraźnię, wzmacniać więź z rodzicami oraz inspirować rodziców do opowiadania bajek.

 

Prowadząca: Izabela Capogna, polonistka, pedagog, instruktorka teatralna oraz instruktorka zajęć prowadzonych Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, autorka scenariuszy i przedstawień teatralnych, twórczyni lalek teatralnych, mama dwóch chłopców.

Zajęcia odbywają się we wtorki, godz: 10:30 - 11:15

Opłata za cały miesiąc to 130 zł (4 zajęcia w miesiącu).

We wrześniu 2019 r. zaczynamy zajęcia od 17tego, w związku tym opłata za wrzesień wynosi 65 zł (2 zajęcia)

Adres:

Klub Mam na Bemowie

ul. Konarskiego 83

Osiedle Przyjaźń, Warszawa

Opłaty należy dokonać zgodnie z informacją o płatności, którą otrzymasz na maila po zapisaniu się na zajęcia przez formularz. 

Jeśli masz pytania, napisz na adres: warsztaty@klubmam.com

©2019 by klubmam.com. Stowarzyszenie „Rodzice Razem” wszystkie prawa zastrzeżone. Proudly created with Wix.com