Pracownia Montessori Infants – dzieci, które siedzą - 12 miesięcy

 

Edukacja Montessori dla niemowląt jest magiczna. To niesamowite, co robią dzieci, gdy mają swobodę ruchów i czynności, które spełniają ich potrzeby.

 

Zapraszamy na prawdziwe spotkanie ze swoim Dzieckiem. Czeka na Was piękne i inspirujące otoczenie, w którym Twoje Dziecko może chłonąć wszystkimi zmysłami otaczający go świat, może mówić bogatym językiem, a Ty możesz się z nim kontaktować i delikatnie dotykać z szacunkiem i za jego zgodą.

 

Postrzeganie przez niemowlę dźwięku, wzroku, dotyku, smaku i zapachu jest świeże, nowe i ostre. Dlatego rezygnujemy z zabawek wydających przytłaczające dźwięki. Mniej znaczy więcej. Wystarczy kilka wybranych zabawek=pomocy, które rozbudzą  ciekawość małego człowieka,  Kluczem tych zajęć jest zachowanie spokoju i ciszy, ograniczenie wytwarzanych bodźców, a priorytetem jest budowanie więzi niemowlęcia z rodzicem.

Podczas zajęć znajdziemy czas by:

  • obserwować swoje niemowlę

  • proponować działania, które spełniają ich potrzeby już teraz

  • umożliwić im swobodny ruch

  • prowadzić prawdziwą rozmowę

  • okazać im we wszystkim szacunek.

Na koniec zajęć jest czas by podzielić się swoimi obserwacjami, refleksjami, pytaniami, wątpliwościami, a wszystko po to, by umocnić się w swoim rodzicielstwie.

Terminy zajęć:

  • Czwartki - 9:00 - 9:30

Zajęcia prowadzi: Aleksandra Brodowska

Opłaty należy dokonać zgodnie z informacją o płatności, którą otrzymasz na maila po zapisaniu się na zajęcia przez formularz - KLIKNIJ TU  

Zajęcia startują od 10 września.

Opłata za cały miesiąc to 130 zł (4 zajęcia w miesiącu).

Adres:

Domek Przygoda

ul. Grotowska 19

01-488 W-wa

Jeśli masz pytania, napisz na adres: warsztaty@klubmam.com