top of page

Eventy - Latająca Wioska Rodzin

Rodzinne warsztaty artystyczne z różnych dziedzin sztuki, imprezy w plenerze, pikniki, spotkania dla społeczności.

Razem z zespołem animatorów tworzymy Latającą Wioskę Rodzin. Wioska polega na wspólnych aktywnościach artystycznych, którym towarzyszy spokój i relaks. Pracujemy kreatywnie zgodnie z duchem sztuki ziemi, pedagogiki twórczości oraz Marii Montessori, a naszym działaniom zawsze towarzyszy wspólnotowość i empatia. W naszej wiosce każdy znajdzie miejsce dla siebie – bobaski, średniaki, starszaki i dorośli.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu imprez. Przygotowywaliśmy animacje i otoczenie na świąteczne wydarzenia dla gminy Targówek, gościliśmy na festiwalu na Warmii i Mazurach Sztuka w Obejściu, Festiwalu Wibracje, Dniach Otwartych Metra Warszawskiego, na wydarzeniach związanych z Osiedlem Przyjaźń i Boernerowo w Warszawie. Pojawialiśmy się również na potańcówkach i różnego rodzaju piknikach – dzielnicowych, szkół demokratycznych, wymianach książkowych, urodzinach Klubu Mam na Bemowie.

 

Prowadzimy animacje: plastyczne, teatralne, recyklingowe, muzyczne, gry terenowe, spacery przyrodnicze. Nie boimy się również nowych wyzwań. Działamy jako Organizacja Pożytku Publicznego - Stowarzyszenie „Rodzice Razem". Możemy wystawiać za nasza pracę rachunki bez vat-u. Ponadto wynagrodzenie za prowadzenie eventów przeznaczamy na działania zgodne ze statutem naszej organizacji.

Zapewniamy: zgraną grupę przygotowanych animatorów, wystrój stanowisk, zaangażowaną pracę w pełnym kontakcie z dorosłymi i dziećmi biorącymi udział w zabawach.

Jeśli chcieliby Państwo nawiązać z nami współpracę prosimy o maila na adres: stowarzyszenie@klubmam.com

41337693_10157833439946038_5221995257666
bottom of page