MAMY SIEBIE - projekt współfinansowany z funduszy Stowarzyszenia „Rodzice Razem”, zebranych w ramach akcji 1 % dla organizacji pożytku publicznego w 2018.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Grupa wsparcia i rozwoju dla mam z Aleksandrą Józefowską w Klubie Mam na Bemowie.

Jesteś mamą i czujesz, że jest Ci trudno? Brakuje Ci pewności siebie, energii, jesteś zmęczona codzienną rutyną z dzieckiem/dziećmi? Czujesz się samotnie i brak Ci osób wokół, które dobrze rozumiałyby Twój aktualny świat? A może przeciwnie – kipisz energią, tęsknisz za towarzystwem innych kobiet, aby dzielić się radością macierzyństwa i doświadczeniami dnia codziennego? A może masz tak i tak?


Zapraszamy na grupę wsparcia i rozwoju dla mam, w której jest miejsce dla Ciebie. Nie ważne w jakim wieku jest Twoje dziecko, czy właśnie się urodziło, czy wyprowadza się z domu – to grupa, w której kobiety z doświadczeniem macierzyństwa mogą się spotkać ze sobą i w przyjaznej, nie oceniającej i pełnej akceptacji atmosferze pogadać o sobie i życiu.


W życiu matek jest wiele stresu związanego z różnymi sprawami, takimi jak chociażby: zmiana trybu życia, relacje z rodziną, nieproszone „dobre rady” w kwestii wychowania, zdrowie dziecka, relacja z własnym ciałem, seksualność, łączenie opieki z powrotem do pracy…
Na różnych etapach macierzyństwa zmagamy się z innymi wyzwaniami.

 

Celem grupy jest wspólne stworzenie bezpiecznego miejsca, w którym można będzie się zatrzymać, pobyć razem i ze wspólnoty zaczerpnąć wsparcie oraz siłę i inspirację do rozwoju.
Bardzo wierzymy w moc i w dobro płynące ze spotkań kobiet i wymiany doświadczeń.

 

Zapraszamy na cykl spotkań grupowych, w których przyjrzymy się naszemu samopoczuciu i emocjom w kontekście macierzyństwa, a także będziemy mogły dzielić się, zarówno wątpliwościami, niepewnością, jak i radościami macierzyństwa.

 

Spotkania będą odbywać się w Klubie Mam na Bemowie, od 3 października do 19 grudnia 2019 w czwartki od g.19.15 do 21:00
 

Cykl obejmie 12 spotkań. Grupa będzie zamknięta, co oznacza ze nie można dołączyć w trakcie. Zapisy przez formularz.

Koszt za cały cykl spotkań to 240 zł

Uwaga grupa jest dla nowych osób. Uczestniczki poprzedniej edycji zapraszamy do kontaktu, jeśli chcą kontynuować warsztaty@klubmam.com

Prowadząca:
Aleksandra Józefowska – mgr pedagogiki ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra oraz Podyplomowych Studiów z Seksuologii Klinicznej. Edukatorka seksualna i trenerka. Od 16 lat związana z Grupą Edukatorów Seksualnych Ponton. Obecnie jest w trakcie kształcenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Intra. Jako psychoterapeutka współpracuje z kliniką psychiatryczną GabClinic oraz z Bliskim Miejscem. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla różnych grup: pracuje z nastolatkami i z dorosłymi (rodzice i kadra pedagogiczna). W 2017 roku poprowadziła cykl warsztatów dla rodziców w Klubie Mam na Bemowie. W 2006 roku została nominowana do tytułu Polka Roku przez magazyn Gazety Wyborczej „Wysokie Obcasy” oraz wyróżniona w magazynie ELLE. Prywatnie jest mamą 5-letniego syna.

©2019 by klubmam.com. Stowarzyszenie „Rodzice Razem” wszystkie prawa zastrzeżone. Proudly created with Wix.com