Spotkania wakacyjne dla dzieci 6- 12 lat bez opiekunów.

Cena: 500 zł  - przy zapisie na 5 dni;

Terminy: 6 – 10 lipca, 20 – 24 lipca, 24 – 28 sierpnia

Godziny: 9:30 – 16:00

Nasze spotkania mają na celu celebrowanie lata, relaksu, współpracy… Każdy dzień zaczynamy kręgiem na którym wspólnie zaplanujemy dzień. W trakcie spotkań będziemy: spacerować po lesie, bawić się na ogrodzie (strefa hamakowa, strefa błotna, strefa roślinna, strefa zraszacz), gotować, czytać książki, wykonywać różne prace plastyczno-artystyczne: lampiony, mandale, okobogi, łapacze snów, szyć różne różności, słuchać muzyki i śpiewać, korzystać z montessoriańskich pomocy edukacyjnych. A przede wszystkim będziemy rozmawiać o śmiesznych rzeczach, o snach i o nas……

Miejsce: Domek Przygoda, ul. Grotowska 19

Formularz zapisu tu.

Leśne Montessori – zajęcia dla dzieci 1,5 – 3 lata z opiekunami

Cena: 160 za 4 zajęcia, 300 zł za 8 zajęć

Terminy: poniedziałki i środy (od 29.06 do 23.07)

Godziny: 17:00 – 16:30

Leśne Montessori - to wakacyjna hybryda 😉 naszych zajęć Leśnej adaptacji z Montessori toddlers.  Zajęcia przeznaczone są dla dzieci aby zaspokoić ich ciekawość świata, rozwinąć samodzielność, dociekliwość, poznać, co to znaczy być w grupie, budować swoje poczucie wartości, umieć mówić „nie” i uszanować kogoś „nie”. Natomiast opiekunowie mogą w trakcie zajęć doświadczyć wspólnoty, znaleźć odpowiedź na różne pytania, a przede wszystkim poobserwować swoje dziecko, jak szybko się uczy, zachwycić się jego rozwojem, uchwycić to, na co jest najbardziej wrażliwe, poczuć z nim bliskość. A to wszystko w leśnej przygotowanej montessoriańskiej przestrzeni.  

Miejsce: Domek Przygoda, ul. Grotowska 19

Formularz zapisu tu.

Gordonki – dzieci od 0 do 3 lat wraz z opiekunami.

W trakcie zajęć śpiewane są melodie w różnych skalach (dur, moll, skale modalne), recytowane rytmiczanki w różnych metrach (dwudzielne, trójdzielne, mieszane), a dzieci często zachęcane są do imitacji prostych motywów tonalnych i rytmicznych. Kiedy będzie nam świecić słońca, zajęcia będą odbywać się na ogrodzie.

Terminy: Lipcowe soboty

Godziny: 10:00 -10:30 (+ pół godziny zabaw na ogrodzie po zajęciach)

Cena: 130 zł/ za 4 zajęcia

Miejsce: Domek Przygoda, ul. Grotowska 19

Formularz zapisu tu.

©2019 by klubmam.com. Stowarzyszenie „Rodzice Razem” wszystkie prawa zastrzeżone. Proudly created with Wix.com