Oprócz zajęć stacjonarnych, które organizujemy z godne z wytycznymi, zapraszamy was też od listopada na zajęcie zoomowe. Nasze zajęcia online są dynamiczne, przyjemne i niezwykle ciekawe. Kto był ten wie :D. Od listopada będą odbywać się:

  • W piątki o godzinie 9:00 zapraszamy was na Gordonki, czyli zajęcia umuzykalniające wg teorii prof. E.E.Gorodna dla małych dzieci do 3 roku życia. Koszt miesięczny 100 zł (4 spotkania w miesiącu) Zapisy tu.

  • We wtorki na 17:30 mamy coś dla zmęczonych rodziców i brykających dzieci, czyli rodzinne zajęcia Przytulanki, przewalanki. Będziemy budować więź, baraszkując i śmiejąc się do woli. Nasze dzieci doświadczać będą schematu własnego ciała jeżdżąc na kocykach, turlając się, przechodząc przez dziwne tunele. Poczują własną moc siłując się z nami na żarty i nauczą się, a my razem z nimi, jak relaksować się oddychając głęboko. Koszt miesięczny 100 zł (4 spotkania w miesiącu) Zapisy tu.

  • Będziemy też organizować zajęcia dla starszaków. Pamiętacie zajęcia dotyczące ptaków, ciała, kości, czy Fridy Kahlo? Tym razem zapraszamy was na spotkanie z meksykańskimi zaduszkami w poniedziałek 02 listopada na 18:00. Będziemy rozmawiać o świętowaniu i zwyczajach zadusznych meksykańskich dzieci, dowiemy się jakie są różnice w obchodach Dnia Zmarłych w Polsce i Meksyku. Zapraszamy dzieci 7-11 lat. Koszt za jedne zajęcia 30 zł. Zapisy tu.

©2019 by klubmam.com. Stowarzyszenie „Rodzice Razem” wszystkie prawa zastrzeżone. Proudly created with Wix.com