Środy: godzina 17:00 - Przytulanki, Przewalanki – 100 zł (4 zajęcia). Zajęcia inspirowane Ruchem Rozwijającym Weroniki Sherborne. Dedykowane są dzieciom w wieku przedszkolnym i ich rodzicom. Co robić popołudniową porą, kiedy dzieci wracają z przedszkola lub siedzą w domach na kwarantannie i mają ogrom energii? Chcą coś od nas rodziców, a my nie mamy na nic siły... Przyjdźcie na nasze przytulanki, przewalanki!

Będziemy budować więź, baraszkując i śmiejąc się do woli.

Nasze dzieci doświadczać będą schematu własnego ciała jeżdżąc na kocykach, turlając się, przechodząc przez dziwne tunele.

Poczują własną moc siłując się z nami na żarty i nauczą się, a my razem z nimi, jak relaksować się oddychając głęboko.

Zapisy: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdNHCZa0yX9et.../viewform

Środy: godzina 18:00 - Domowa Pracownia Montessori – 100 zł (4 zajęcia), Warsztaty dla rodziców dzieci w wieku 0-3 lata

Zapraszamy do naszej Pracowni Montessori on-line, by zaczerpnąć inspiracji i otuchy przy wprowadzaniu ducha Montessori do Waszego domu. Przekonacie się, że Montessori to wspierające całą rodzinę podejście do codzienności, samodzielności i trudności. Jak praktykować postawę montessoriańską wobec swojego dziecka, wobec siebie i Waszego domowego otoczenia? Zbudujcie ją w oparciu o najważniejsze idee Montessori, z którymi będziecie pracować na naszych warsztatach:

- odzyskaj zaufanie do dziecka i zaufanie do siebie

- pielęgnuj szacunek dla dziecka i szacunek dla siebie

- zauważ i uwzględnij etapy rozwoju dziecka

- zadbaj o sprzyjające domowe otoczenie

Skorzystajcie z naszego doświadczenia, które od wielu lat budujemy w ramach prowadzenia Pracowni Montessori dla dzieci i rodziców, gdzie obserwujemy rozwój dzieci i rodziców i mamy wiele dowodów na to, że Montessori działa! To, co nam towarzyszy na co dzień, to zachwyt nad pracą dzieci i rodziców, entuzjazm dla materiałów montessoriańskich i nowe pomysły na to, by dzielić się Montessori w każdy możliwy sposób.

Zapisy https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfBtV_-pAAFQFfcuJoDScBZ3EbhcvAIO1rs6hKu2Txp4xk8sA/viewform 

Piątki: godzina 10:00 – Gordonki online z Asią – 100 zł (4 zajęcia). Zajęcia opierają się na Sekwencyjnej Teorii Uczenia się Muzyki stworzonej przez Prof. E.E. Gordona, której istotą jest stymulowanie naturalnego rozwoju wrażliwości muzycznej u małych dzieci poprzez dźwięki, rytmy i ruch. Zapraszamy opiekunów z maluchami ale też przedszkolaków, które zawsze super się bawią na muzycznych onlinach!

zapisy https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfDYuLHZ0xVzA.../viewform

.