Asia DS.jpg

Joanna Dubrawska-Stępniewska

​Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa oraz Instytutu Muzykologii UW. Od 2010 roku prowadzi zajęcia umuzykalniające dla dzieci wg teorii uczenia się muzyki prof. Edwina Eliasa Gordona. Od 2016 prezeska najwspanialszego Stowarzyszenia „Rodzice Razem”, które od 10 lat prowadzi kultowy już Klub Mam na Bemowie. Prywatnie mama, żona, przyjaciółka, działaczka społeczna, artystka, wolontariuszka oraz wielka miłośniczka śpiewu, kultury meksykańskiej i bycia we wspólnocie. Mama Emilki, Tymka i kotki Kitki.

Lidka.jpg

Lidia Rekosz-Domagała

​Członkini Zarządu „Rodzice Razem”. Koordynatroka projektów, twórczyni klubowego ogródka, wolontariuszka. Mama Jagody, Oli i Przemka.

ola b.jpg

Aleksandra Brodowska

Członkini Zarządu Stowarzyszenia „Rodzice Razem”. Wolontariuszka, koordynatorka projektów, współtwórczyni Klubowej Pracowni Montessori. Ponadto pedagożka, pasjonatka teatru i dramy, certyfikowana nauczycielka kursu Edukacji Przedszkolnej w Polskim Instytucie Montessori. Prowadziła warsztaty teatralne w świetlicy socjoterapeutycznej. Mama Poli i Niny.

Sylwia.jpg

Sylwia Stepanenko

Zawodowo jestem związana z edukacją, od 15 lat pracuję jako nauczyciel (z powołania :). Jestem absolwentką filologii angielskiej, ukończyłam też studia z nauczania sztuki. W pracy i w domu zgłębiam tajniki pedagogiki twórczości, poszukuję metod stymulowania twórczego myślenia i rozwijania kreatywności. Kocham operę klasyczną, gry planszowe i robię rewelacyjną ratafię. Nałogowo wszystko przerabiam, odnawiam, ulepszam, remontuję. Uwielbiam robić coś z niczego.Prywatnie jestem mamą trzech córek- Karoliny, Heleny i Ingi oraz szczęśliwą posiadaczką suczki Michalinki i kota Zygmunta.

agata.jpg

Agata Chorągwicka

Członkini Zarządu Stowarzyszenie „Rodzice Razem”. Wolontariuszka, koordynatorka projektów. Mama Helenki i Stasia.

Kasia.jpg

Katarzyna Piechocka

Z wykształcenia animatorka społeczno-kulturowa, studia ukończyła na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Wiele lat koordynowała przekazy satelitarne w jednej z telewizji. W Klubie Mam na Bemowie zaczęła pojawiać najpierw na zajęciach ze swoimi dziećmi, co zaowocowało decyzją o zmianie ścieżki zawodowej i poświęceniu się w pełni pracy z dziećmi i rodzicami. Ukończyła kurs pedagogiki Montessori w Polskim Instytucie Montessori. Aktywnie pracuje i praktykuje w nurcie NVC i rodzicielstwa bliskości. Z zamiłowania kucharka i towarzyszka ludzi :) Mama dwójki dzieci: Feli i Tadka.

Iza.jpg

Izabela Capogna

Pasjonatka teatru oraz dramy jako metody wychowawczej i pedagogicznej. Ukończyła kurs „Drama I stopnia” w Polskim Ośrodku Międzynarodowego Stowarzyszenia Teatrów dla Dzieci i Młodzieży ASSITEJ, kurs Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz warsztaty budowy i animacji lalki w Mazowieckim Centrum Kultury. Ukończyła również Filologię Polską. Obecnie jest w trakcie nauki na kursie dla instruktorów teatralnych organizowanym w Teatrze Ochota. Swą aktorską pasję realizuje biorąc udział w warsztatach aktorskich oraz prowadząc domowo-podwórkowy teatrzyk kukiełkowy "Domek pod stołem" między innymi w Klubie Mam na Bemowie. W teatrzyku tym przygotowuje lalki teatralne oraz scenografię i występuje jako aktorka. Animuje twórcze działania na licznych warsztatach plastycznych i dramowych dla dzieci.

Ponadto wolontariuszka i mama Igora i Leosia.

dramki-uai-2064x1374.jpg

Ewa Ambroziak 

Pedagog, arteterapeutka, mama Matyldy i Hanki. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Specjalizuje się we wspieraniu pożądanych prorozwojowych cech dziecka poprzez warsztat arteterapeutyczny.

ola-logorytmika.jpg

Aleksandra Gruda

Studentka muzykologii (Uniwersytet Warszawski) i logopedii ogólnej (Warszawski Uniwersytet Medyczny), kursantka dr Elżbiety Galińskiej w zakresie muzykoterapii. Od lat realizuje swoją miłość do muzyki i słowa nie tylko poprzez ścieżkę edukacyjną, ale także artystyczną. Pasją oraz wiedzą dzieli się z młodszymi i starszymi m. in. poprzez zajęcia logorytmiczne dla dzieci. Jest przekonana o sile oddziaływania dźwięków na człowieka – nie tylko w różnego typu terapiach, ale i po prostu w jego rozwoju, niezależnie od wieku.

POLAND_Ponton_Warsaw_Marta Sep 2017_55(1

Aleksandra Józefowska

Mgr pedagogiki ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim. Absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra oraz Podyplomowych Studiów z Seksuologii Klinicznej. Edukatorka seksualna i trenerka. Od 16 lat związana z Grupą Edukatorów Seksualnych Ponton. Obecnie jest w trakcie kształcenia psychoterapeutycznego w Szkole Psychoterapii Intra. Jako psychoterapeutka współpracuje z kliniką psychiatryczną GabClinic oraz z Bliskim Miejscem. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla różnych grup: pracuje z nastolatkami i z dorosłymi (rodzice i kadra pedagogiczna). W 2006 roku została nominowana do tytułu Polka Roku przez magazyn Gazety Wyborczej „Wysokie Obcasy” oraz wyróżniona w magazynie ELLE. W 2017 roku poprowadziła cykl warsztatów dla rodziców w Klubie Mam na Bemowie. Obecnie prowadzi w Klubie grupę wsparcia "Mamy siebie" Prywatnie jest mamą 6-letniego syna.

eliza.jpg

Eliza Danowska

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i współzałożycielka Wolnej Szkoły Przygoda http://wolnaszkola.edu.pl/ . Ponadto ceramik, rysowniczka, organizatorka i wolontariuszka. Mama Julka, Witka i Franusi.

©2019 by klubmam.com. Stowarzyszenie „Rodzice Razem” wszystkie prawa zastrzeżone. Proudly created with Wix.com