top of page

Pracownia Montessori 
 
To wyjątkowe miejsce i zajęcia prowadzone w duchu pedagogiki Marii Montessori. Dzieciom i rodzicom oferujemy spotkania w montessoriańskim otoczeniu z pomocami edukacyjnymi, które prowadzone są przez dyplomowane nauczycielki Montessori sprawujące opiekę nad dziećmi.

Pracownia oferuje zajęcia:

- Montessori Infants- czyli unikatowy czas dla dzieci i ich rodziców, spędzony w pięknym, inspirującym otoczeniu, które zapewnia swobodę ruchów i rozwój od pierwszych miesięcy. 

- Montessori Toddlers - to zajęcia dla coraz bardziej świadomych i ciekawych życia dzieci w wieku 15 mies-3 lat. Przygotowana przez nas przestrzeń wspiera je w rozwoju samodzielności i kształtuje poczucie wspólnoty. Rodzicom zaś daje radość ze wspólnego bycia w różnych aktywnościach i inspiracje do domowych zabaw.

Adaptacja Montessori - to takie przedprzedszkole wg Marii Montessori. Stała grupa dla dzieci w wieku 2-4 l, stały rytm dnia, stałe zasady podane z miłością i szacunkiem, niezwykłe pomoce edukacyjne, leśne spacery a przede wszystkim pełne ciepła i mądrości nauczycielki, sprawiają, że zarówno dzieci i dorośli w pełni świadomie i w zgodzie ze swoim rytmem, przygotowują się do nowego etapu, jakim jest przedszkole.- Edukacja Domowa w Pracowni Montessori - przyjazna i inspirująca przestrzeń edukacyjna dla starszaków - zapraszamy dzieci w wieku 5-9 lat do Pracowni Montessori. Przytulne poddasze zamieniłyśmy w wymarzoną przestrzeń montessoriańską dla starszych dzieci. Znajdą tu sprawdzone pomoce i materiały z działu sensoryki i matematyki. Zajęcia prowadzą wykfalifikowane nauczycielki montessoriańskie i edukatorki kultury.

Szkolenia edukacyjne z pedagogiki Montessori dla rodziców, opiekunów i osób pracujących z dziećmi.
Szczegółowe opisy i cała oferta zajęć znajduje się w zakładce zajęcia.

montessroi - strona.jpg
bottom of page