Pracownia Montessori- Toddlers

 

Zajęcia dla dzieci w wieku 15 miesięcy do 3 lat.

 

Zapraszamy do przygotowanego z dużą troską i uwagą otoczenia wg założeń metody Marii Montessori. Czekają na Was aktywności i pomoce dopasowane do dzieci, które są dla nich wyzwaniem i zaspokajają dzieciecą potrzebę eksploracji.

Każde dziecko może do woli dotykać, niuchać, szperać, szukać, czekać na swoją kolej, przelewać, rozsypywać, poznawać podobne, chować różne, mierzyć, ważyć, malować, ciąć, kulić, wałkować, chwytać, liczyć, dopasowywać i wiele innych różności, pozwalających rozwijać dziecięcą ciekawość.

Te wszystkie aktywności wprowadzają dziecko w świat samodzielności, którą wspierają wspólnie przyjęte zasady. To daje im poczucie bezpieczeństwa, pozwala doświadczyć co to znaczy być odpowiedzialnym za samego siebie i za otoczenie.

Tak, to się naprawdę dzieje!

W zajęciach uczestniczą dzieci razem z rodzicami. Dzięki temu Rodzic sam doświadcza na czym polega magia pedagogiki Marii Montessori, z łatwością może kontynuuować podobny rytm i zasady działania w domu. Rodzice podkreślają, że ogromną przyjemność daje im na zajęciach obserwacja swojego dziecka, które radzi sobie z  wyzwaniami codziennego życia, łatwiej im odpowiedzieć na zachowania i potrzeby dzieci. 

 

Terminy zajęć:

  • piątki- 10:00 - 11:30

  • Zajęcia zaczynają się od 8 października

Opłaty należy dokonać zgodnie z informacją o płatności, którą otrzymasz na maila po zapisaniu się na zajęcia przez formularz - KLIKNIJ TU

 

Opłata za cały miesiąc to 180 zł (4 zajęcia w miesiącu).

 

Prowadzące: Aleksandra Brodowska i Lidia Rekosz Domagała