Montessori Toddlers

Dla kogo są te zajęcia?

 

Dla dzieci aby zaspokoić ciekawość świata, rozwinąć swoją samodzielność, dociekliwość, poznać, co to znaczy być w grupie, budować swoje poczucie wartości, umieć mówić „nie” i uszanować kogoś „nie”. Dla rodziców pragnących poznać innych, doświadczyć wspólnoty, znaleźć odpowiedź na różne pytania, a przede wszystkim poobserwować swoje dziecko, jak szybko się uczy, zachwycić się jego rozwojem, uchwycić to, na co jest najbardziej wrażliwe, poczuć z nim bliskość.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Przestrzeń, przygotowana przez nas wg założeń metody Marii Montessori, zaspokaja dziecięcą potrzebę eksploracji. Dzięki temu każde dziecko może do woli dotykać, niuchać, szperać, szukać, przelewać, rozsypywać, poznawać podobne, chować różne, mierzyć, ważyć, malować, ciąć, kulić, wałkować, chwytać, liczyć, dopasowywać i wiele innych różności, pozwalających rozwijać dziecięcą ciekawość.

Założenia.

Ważne jest dla nas, aby każde dziecko doświadczyło szacunku dla jego indywidualnego tempa rozwoju oraz zrozumienia dla jego naturalnych potrzeb porządku, miłości, wyboru, rozwoju zmysłów, ruchu i zasad. Na każdym spotkaniu będzie czas, by w skupieniu odkrywać świat, czas na relaks, czas na posiłek oraz czas na spotkanie w kręgu.

Zajęcia Montessori Toddlers odbywają się w naszej Pracowni Montessori we: wtorki i piątki- 10:00 - 11:30

Adres:

Klub Mam na Bemowie

ul. Konarskiego 83

Osiedle Przyjaźń, Warszawa

 

W świat pedagogiki Montessori wprowadzą Was nasze montessoriańskie nauczycielki:

Aleksandra Brodowska - pedagożka, pasjonatka teatru i dramy, certyfikowana nauczycielka kursu Edukacji Przedszkolnej w Polskim Instytucie Montessori.

Katarzyna Piechocka - ukończyła kurs pedagogiki Montessori w Polskim Instytucie Montessori. Aktywnie pracuje i praktykuje w nurcie komunikacji bez przemocy i rodzicielstwa bliskości.

Opłata za zajęcia (4 zajęcia x 90 minut) wynosi 160 zł za miesiąc.We wrześniu 2019 r. zaczynamy zajęcia od 17tego (grupa wtorkowa) i 20tego (grupa piątkowa), w związku tym opłata za wrzesień wynosi 80 zł (2 zajęcia).

Opłaty należy dokonać zgodnie z informacją o płatności, którą otrzymasz na maila po zapisaniu się na zajęcia przez formularz. 

Jeśli masz pytania, napisz na adres: warsztaty@klubmam.com

©2019 by klubmam.com. Stowarzyszenie „Rodzice Razem” wszystkie prawa zastrzeżone. Proudly created with Wix.com