Pracownia Montessori- Toddlers

 

Zajęcia dla dzieci w wieku 15 miesięcy do 3 lat.

 

Zapraszamy do przygotowanego z dużą troską i uwagą otoczenia wg założeń metody Marii Montessori. Czekają na Was aktywności i pomoce dopasowane do dzieci, które są dla nich wyzwaniem i zaspokajają dzieciecą potrzebę eksploracji.

Każde dziecko może do woli dotykać, niuchać, szperać, szukać, przelewać, rozsypywać, poznawać podobne, chować różne, mierzyć, ważyć, malować, ciąć, kulić, wałkować, chwytać, liczyć, dopasowywać i wiele innych różności, pozwalających rozwijać dziecięcą ciekawość.

Te wszystkie aktywności wprowadzają dziecko w świat samodzielności, a dzięki niej uczy się, co to znaczy być odpowiedzialnym za samego siebie i za otoczenie.

W zajęciach uczestniczą dzieci razem z rodzicami. Dzięki temu Rodzic sam doświadcza na czym polega magia pedagogiki Marii Montessori, obserwuje jak dzieci radzą sobie z  wyzwaniami, jak potrzebują zrozumienia, w jaki sposób ich umysł chłonie świat jak gąbka.

 

Terminy zajęć:

  • wtorki - 10:00 - 11:30

Opłaty należy dokonać zgodnie z informacją o płatności, którą otrzymasz na maila po zapisaniu się na zajęcia przez formularz - KLIKNIJ TU 

 

Opłata za cały miesiąc to 160 zł (4 zajęcia w miesiącu).

Prowadząca - Aleksandra Brodowska

Adres:

Domek Przygoda

ul. Grotowska 19

01-488 W-wa

Jeśli masz pytania, napisz na adres: warsztaty@klubmam.com