top of page

 „Usłysz siebie” – grupa wsparcia dla rodziców

Rodzicielstwo w moim przekonaniu to jedna z dróg samorozwoju i docierania do tego, co we mnie czułe i dobre. Na tej drodze napotykamy mnóstwo przeszkód i dyskomfortu, dzięki którym mamy szanse odpuścić kontrolę, zaakceptować to co czujemy, postawić granicę, wyjść ze schematów oraz narzucanych nam programów kulturowych, zacząć żyć świadomie i tak jak tego pragniemy.

W trakcie 7 cotygodniowych spotkań będziemy przyglądać się naszym emocjom, temu, co się w nas dzieje, kiedy zderzamy się z trudnymi rodzicielskimi sytuacjami. Będziemy poruszać tematy takie jak: odczuwanie złości, smutku, bezradności, frustracji. Porozmawiamy o granicach, stanowczości i łagodności oraz o przywództwie w rodzinie. Przyjrzymy się też czym dla nas jest radość, zabawa, odpoczynek. Poznamy i przećwiczymy różnorodne narzędzia wsparcia w rodzicielstwie. Każde spotkanie zakończymy relaksacją muzyczną, która będzie miała na celu ugruntować w nas, to co odkryte, a puścić to, co już niepotrzebne.

Nazywam się Joanna Dubrawska i mam zaszczyt poprowadzić dla was tę grupę, którą nazwałam „Usłysz siebie”. Jestem mamą dwójki dzieci. Z zawodu jestem muzykolożką, dziennikarką, edukatorką, animatorką, przewodniczką w zabawie, artystką z 13-letnim doświadczeniem w pracy edukacyjno-kreatywnej z grupami dzieci i dorosłych. Jestem też od 2016 roku prezeską Stowarzyszenia Rodzice Razem – Klub Mam na Bemowie, dzięki czemu mam szansę współtworzyć i wspierać rodzicielskie wspólnoty. Ukończyłam kurs „Praca z grupą w duchu rodzicielstwa bliskości” prowadzony przez Gosię Stańczyk i Agnieszkę Stein oraz zaczęłam proces w szkole Intra na kierunku Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego, który zakończy się dyplomem trenerki :)

Zapraszam Was i czekam na zgłoszenia <3

7 dwugodzinnych spotkań 

Start: 25 września, poniedziałki godzina 18:30 – 20:30

Minimalna liczba osób uczestniczących: 7

Maksymalna liczba osób uczestniczących: 10

Koszt całego cyklu: 550 zł /os.

Zapisy przez formularz: kliknij TU

Chcę się usłyszeć (6).png
bottom of page